В одязі намагайся бути витонченим, але не франтом; ознака витонченості - пристойність, а ознака франтівства - надмірність. (Сократ)

Головна відмінність чоловічої моди від жіночої, це крайня її функціональність. Навіть вибираючи таку функціональну річ, як верхній одяг, жінки здатні знехтувати теплотою і комфортом заради краси та вишуканості. З плином часу, точка зору, що бути вимогливим до свого стилю для чоловіка не обов'язково відходить в минуле.

Вибір верхнього одягу, як і будь-який інший повинен в першу чергу бути обумовлений стилем. Змішання стилів в одному костюмі зовсім неприйнятно, тому якщо вашим повсякденним одягом є діловий костюм, варто віддати перевагу верхньому одязі в тому ж стилі. У сучасних магазинах представлено широке розмаїття плащів, пальто і укорочених плащів, здатних задовольнити навіть дуже вимогливого покупця.

Особливу увагу варто приділити пальто. Чоловічі пальто завоювали прихильність модників століття тому. За історію існування було створено величезну кількість фасонів, багато з яких використовують і сучасні модельєри.

    * Однобортне класичне пальто - зразок стилю і стриманості. Як правило, його шиють з трьома гудзиками, класичними лацканами і похилими чи горизонтальними кишенями.

    * Альстер - це витончена довга модель пальто з щільного матеріалу, що має приталений силует за рахунок пояса і відстібного капюшону.
    * Балмакаан - це довга однобортна модель з грубої вовни, особливістю якої є рукава типу реглан.
    * Тренч - пальто середньої довжини, виготовляють його з щільної водонепроникної бавовняної тканини. Найбільш популярна модель у міській моді останнього десятиліття.
    * Британська тепла шинель - це чоловіче пальто в стилі мілітарі. Двобортне, довжиною до колін, з стоячими лацканами і еполетами на плечах, воно виглядає строго і мужньо. Як правило, його шиють з сіро-коричневою щільної тканини.
    * Інвернес - варіант для любителів комфорту. Це вільне довге пальто, що має пристібний капюшон. Оптимальний варіант на непередбачувану осінню погоду.
    * Коверт - коротке однобортне пальто, яке виготовляють з саржі.
    * Плащ - це варіант на ранню осінь або пізню весну. Легка непромокальна модель прекрасно захищає від вітру та дощу.
    * Халат - це варіант пальто, який тримається на поясі без гудзиків і має вільний крій.
    * Шинель - тепла модель з хутряною підкладкою, схожа за кроєм з моделлю Альстер.

Купуючи той чи інший виріб, люди часто не розуміють якими факторами визначається ціна одягу. Тому ось інформація, від якої варто відштовхуватися при покупці пальто, куртки чи іншого верхнього одягу. На чому можна заощадити, а які складові дійсно є визначальними в якості?

З чого складається ціна на куртки і пальто

    · Марка
Зрозуміло, основна відмінність у вартості визначається виробником. Чим відоміший бренд, тим вища ціна. Це пов'язано з великими витратами на рекламу і штат висококласних фахівців. Існують якісні куртки і пальто трохи менш відомих виробників, які пропонують не тільки більш розумні ціни, а й оригінальний крій.

    · Місце продажів
Якщо ви купуєте річ в бутіку в центрі міста, то очевидно, що ви заплатите за неї значно більше, ніж при покупці в салоні на околиці або взагалі через інтернет-магазин. Чим менші витрати на оренду приміщення і обслуговуючий персонал, тим доступніші якісні речі.

    · Матеріал
Куртки і пальто виготовляють з самих різних матеріалів. Як правило, дорогі матеріали використовують більш відомі марки, пов'язані з кроєм і модними тенденціями, що додатково збільшує вартість.

Максимально якісний модний верхній одяг для чоловіків пропонує український виробник "Аппарт".
Цінуйте якість і власний стиль!